Aasta eredad hetked - 5 aasta logiraamat

Aastaraamat on Su elu logiraamat, kuhu jäädvustada Su aasta kirkaimad hetked.
Kord aastas võiks ju võtta aja maha ja vaadata aastale tagasi. Aasta lõpus või alguses. Sünnipäeva eel või millal iganes kui tundub, et on paras hetk jäädvustada kokkuvõte möödunud aastast. Kogeda aasta suuremaid rõõme, tänulikkust ja ehk kurbustki uuesti. Need kõik on olnud ju Sinu elu olulised osad. Need kõik väärivad korra uuesti meenutamist.


Aasta üle mõtisklemine teeb head. Selle käigus võib näiteks välja valida enda elus sel aastal kõige olulisema inimese. Sinu Aasta Inimese. Aasta Ora tiitel väärib ka välja jagamist, kui keegi või miski on ikka valmistanud tõsist tuska. Aga kes oli selle aasta uustulnuk? Kelle tulek on Su elu paremaks, kirkamaks teinud või aidanud seda hoopis uut moodi mõtestada? Kuhu reisisid? Mis film jäi meelde? Mille üle uhkust tundsid? Mis oli Su aasta tegu? Mis hetk Su aastas väärib Aasta Rõõmu tiitlit? Aga Aasta Kurvastus? Ära mitte loodagi, et Su mälu seda kolm aastat hiljem adekvaatselt meenutada suudab. Viimased 12 kuud on ehk siiski veel piisavalt selgelt meeles. Küll on aga viie aasta tagust kokkuvõtet tulevikus põnev lugeda, ahhaa-elamused on kindlustatud.

Tõsiasi on ka see, et mõni aasta võibki tunduda tuhm või tume, ilma kirgaste hetkedeta. Ehk aitavad aastaraamatu kategooriad midagi helget siiski üles leida. Võib juhtuda, et esimesel aastal ei leiagi Sa igasse kategooriasse väärilist kandidaati. Aastaraamat on nagu (tagasivaate)peegel. Aga see võiks olla ka enesearengu tööriist – nii õpid järgmisel aastal paremini märkama ja väärtustama erilisi hetki.

Aastaraamat on Su väline mälu, kõvaketas Su aasta kirkaimate hetkedega. Võta nüüd aeg iseendale ja vaata aastale tagasi. Ja ehk on Sul ka keegi, kellega koos vastastikku üksteise raamatuid uurida?


Raamatust on olemas nii kõva- kui pehmekaaneline versioon. Kuidas kellelegi paremini kätte sobib.
---Näidis - esimesed leheküljed sirvimiseks
Saadaval vähemalt järgmistes poodides: Rahva Raamat, Apollo