Kursus Naiseks olemise kunst
2009. aastast, mil naiselikkuse kursusi korraldama hakkasin, on need olnud pidevas arengus. Muutumatu on püsinud vaid keskne idee: naiselikkuse avamine endas nelja eluterve arhetüübi kaudu. Kursus koosneb neljast töötoast, osaleda saab kõigil järjestikku või valida just see arhetüüp, mis tundub Sulle kõige põnevam.


Teadvustamine on muutumise võti. Harjumus-päraseid mõtte- ja käitumismustreid muuta on raske, kuid õnneks mitte võimatu. Ausad ja avatud lähisuhted on siin asendamatuks peegliks. Ma püüan oma õpitubadega pakkuda Sulle peeglit, et saaksid arhetüüpe ja nende varjupooli enda juures teadvustada ja vajadusel midagi muuta. Kuidas elada oma elu selliseks, et jumalik läte naises ei kuivaks, et sära aastatega ei tuhmuks, vaid väge tuleks vanusega juurde? Et sellest väest saaks toitu enesehinnang, mis on kõikide suhete aluseks? Selline elu on kunst. Siinkohal mulle tundubki, et parema kunstilise tulemuse nimel aitab teadlikkus arhetüüpidest oma elu kunstiteoseks elada.

Õpitubades:
*arutleme, millised oskused ja ülesanded igal arhetüübil me suhetes ja elus on, kuidas toimub selle arhetüübi kujunemine.
*uurime, mis naisega juhtub, kui tal on seda arhetüüpi liiga palju või on kontakt eluterve arhetüübiga nõrk või lausa olematu.
*teeme harjutusi ja meditatsioone, mis annavad konkreetsele arhetüübile väge juurde.
*arutame, kuidas kasutada erinevates elusituatsioonides erinevaid arhetüüpe, et elu oleks põnevam ja külluslikum.
*mõtiskleme oma hääle, liigutuste, pilgu, naeratuse, riietuse, soengu, ehete, aksessuaaride üle ning vaatame, mis keelt nad räägivad me olemuse kohta.
*eelkõige aga analüüsime oma suhteid (või nende puudumist). Millistes arhetüüpides Sa oled kodus/tööl/armastatuga/sõpradega/lastega. Kes ja kuidas Sind elus mõjutanud on, et Sa just mingit kindlat arhetüüpi (või selle varjupoolt) oma välimusega või olemusega välja näitad? Võibolla on tulnud aeg, et laiendada oma arhetüüpide paletti ja õppida uusi olemise viise?

Tütarlaps
Armastaja
Perenaine
Kuninganna

Õpitubasid viin läbi praegu ainult tellimise peale.

Kontakt